Ekodiely.skekodiely.sk
Ekodily.czekodily.cz
Aktualne 282 737 produktov
Kategórie produktov
Doprava zdarma nad 299 € !
Doprava Zdarma Cena za dopravu nad 20kg
sa určuje individuálne.

Pre objednávku
alebo bližšie informácie
nás neváhajte kontaktovať.
Objednávky + 421 949 415 395 Reklamácie + 421 948 604 475

Objednávky: ekodiely@gmail.com

Reklamácie: ekodielyreklamacie@gmail.com

Česko objednávky: info.ekodily@gmail.com

For orders to other countries: ekodiely.orders@gmail.comDHL TrustPAy

Ako vyhľadávať

Vítame Vás na našej stránke!


Pre bezproblémové vyhľadávanie produktov Vám chceme poradiť, ako si čo najefektívnejšie vyhľadať konkrétny produkt- náhradný diel, ktorý potrebujete. 


1) Na internetovej stránke www.ekodiely.sk, sa nachádzajú produkty od rôznych dodávateľov, ktoré boli pretým používané, ale sú zároveň vhodné pre ich ďalšie využitie. 

2) Po príchode na e-shop je možné vyhľadávať pomocou prehľadávaní jednotlivých kategórii, ktoré sa nachádzajú na ľavej strane obrazovky. Kategórie a podkategórie sú rozčelené podľa jednotlivých častí automobilu.

3) Pre najrýchlejšie vyhľadávanie produktu, ktorý potrebujete je nutné využiť vyhľadávacie pole, ktoré je umiestnené v strede, hornej časti e-shopu ("Čo hľadáte?"). Do vyhľadávacieho poľa môžete napísať hocijaké slovné spojenia alebo číslovky a následne je potrebné kliknúť na tlačidlo "Hľadať".

4) Po spustení hľadania, e-shop vygeneruje zadané slovné spojenia. Dávajte preto pozor na slovné preklepy a iné chyby, ktoré by mohli vzniknúť nepozornosťou pri písaní. 


Vyhľadávané slovné spojenia:

  • Značka automobilu
  • Typ automobilu
  • Kód motora
  • Objem motora / výkon motora (Kw)
  • Rok výroby (v tvate 97-98 alebo 1997 - 1998)
  • Farba produktu 
  • Konkrétny produkt
  • Presný kód produktu
  • Definovanie strán ( predná/ zadná/ pravá/ ľavá)
  • Atď. 

5) Zadané slovné spojenie zostáva zachované po celý čas prítomnosti na e-shope, pokiaľ nedôjde k jeho úplnému vymazaniu z vyhľadávacieho poľa alebo k prepísaniu na iný slovný výraz. Preto si vždy skontrolujte vyhľadavacie pole v prípade akejkoľvek komplikácie. Na rýchle vymazanie slovného výrazu z vyhľadavacieho poľa slúži malý krížik vo vyhľadavacom poli na ľavej strane ešte pred slovným spojením.

6) Slovné spojenie zostáva zachované aj v prípade prehľadávania kategórii alebo podkategórii.

7) Každý produkt na stránke je jedninečný kus a preto negarantujeme, že na e-shope bude Vami hľadaný produkt k dispozícii. Produkty sa priebežne menia a dopĺňajú. 

8) V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom e-mailu.

9) Chceme aby ste sa na e-shope cítili spokojne a preto, ak máte nejaký nápad na vylepšenie akejkoľvek sféry nášho e-shopu, prosím kontaktujte nás.